TEAM

Binnen MH Brand Studio werkt er een aantal vaste specialisten die vanuit hun expertise een netwerk van externen aansturen. Van designers tot video- en fotografen over scherpe pennen en inspirerende stemmen: per project wordt er een team samengesteld op basis van expertise en ervaring. 

Hans De Loore

Head of MH Brand Studio
hans.deloore@mhbrandstudio.be

Peter Verrept

Business Development
Branded Content

peter.verrept@mhbrandstudio.be

Thomas Buytaert

Head of Editorial Projects

thomas.buytaert@mhbrandstudio.be

Lore Kimps

Creative Lead
lore.kimps@mediahuis.be

Dirk Vandekerckhove

Content Strategist

dirk.vandekerckhove@mhbrandstudio.be

Floris Benoit

Head of Creative Partnerships

floris.benoit@mhbrandstudio.be

Jill Goetschalckx

Audience Developer

jill.goetschalckx@mhbrandstudio.be

William Visterin

Editor-in-chief Mark Magazine

Editorial Project Coordinator

william.visterin@mediahuis.be

Ann Schoofs

Editorial Project Coordinator

ann.schoofs@mhbrandstudio.be

Robby Sterkens

Editorial Project Coordinator

robby.sterkens@mhbrandstudio.be

Benjamin Bosmans

Account Manager Branded Content 

benjamin.bosmans@mhbrandstudio.be

Kathleen Snoeckx

Editor-in-chief JET Magazine

Editorial Project Coordinator
 
kathleen.snoeckx@hetbelangvanlimburg.be

Erik Derycke

Editorial Project Coordinator

erik.derycke@mediahuis.be

Jan Bosteels

Editorial Project Coordinator

jan.bosteels@mediahuis.be

Delphine Buyle

Editorial Project Coordinator

delphine.buyle@mhbrandstudio.be

Kristel Mauriën

Editorial Project Coordinator

kristel.maurien@mhbrandstudio.be

Robin Van den Bogaert

Editorial Project Coordinator

robin.vandenbogaert@contentconnections.be

MH BRAND STUDIO

MH Brand Studio is
onderdeel van Mediahuis Advertising

BE 0439.849.666

Katwilgweg 2, 2050 Antwerpen brandstudio@mediahuis.be
 

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

Privacy policy                 Cookiebeleid                  © 2020 Mediahuis

Mediahuis-Kleur.png