TEAM

Binnen MH Brand Studio werkt er een aantal vaste specialisten die vanuit hun expertise een netwerk van externen aansturen. Van designers tot video- en fotografen over scherpe pennen en inspirerende stemmen: per project wordt er een team samengesteld op basis van expertise en ervaring. 

Hans_De_Loore_Head_of_MH_Brand_Studio_Me

Hans De Loore

Head of MH Brand Studio
hans.deloore@mhbrandstudio.be

Peter_Verrept_Sales_Development_Manager_

Peter Verrept

Business Development
Branded Content

peter.verrept@mhbrandstudio.be

Thomas_Buytaert_Head_of_Editorial_Projec

Thomas Buytaert

Head of Editorial Projects

thomas.buytaert@mhbrandstudio.be

Lore_Kimps_Digital_Strategist_MH_Brand_S

Lore Kimps

Creative Lead
lore.kimps@mediahuis.be

Floris_Benoit_Head_of_Creative_Partnersh
Dirk_Vandekerckhove_Sales_Manager_Conten

Dirk Vandekerckhove

Content Strategist

dirk.vandekerckhove@mhbrandstudio.be

Floris Benoit

Head of Creative Partnerships

floris.benoit@mhbrandstudio.be

Jill_Goetschalckx_Audience_Developer_MH_

Jill Goetschalckx

Audience Developer

jill.goetschalckx@mhbrandstudio.be

William1_edited.jpg

William Visterin

Editor-in-chief Mark Magazine

Editorial Project Coordinator

william.visterin@mediahuis.be

Ann_Schoofs_Editorial_Project_Manager_MH

Ann Schoofs

Editorial Project Coordinator

ann.schoofs@mhbrandstudio.be

Robby_Sterkens_Editorial_Project_Manager

Robby Sterkens

Editorial Project Coordinator

robby.sterkens@mhbrandstudio.be

Benjamin_Bosmans_Account_Manager_MH_Bran
_edited_edited.jpg

Benjamin Bosmans

Account Manager Branded Content 

benjamin.bosmans@mhbrandstudio.be

Kathleen Snoeckx

Editor-in-chief JET Magazine

Editorial Project Coordinator
 
kathleen.snoeckx@hetbelangvanlimburg.be

DSC00023_edited.jpg

Erik Derycke

Editorial Project Coordinator

erik.derycke@mediahuis.be

DSC_1371_edited.jpg

Jan Bosteels

Editorial Project Coordinator

jan.bosteels@mediahuis.be

DSC05176_edited.jpg

Delphine Buyle

Editorial Project Coordinator

delphine.buyle@mhbrandstudio.be

Kristel Mauriën

Editorial Project Coordinator

kristel.maurien@mhbrandstudio.be

Robin Van den Bogaert

Editorial Project Coordinator

robin.vandenbogaert@contentconnections.be